Контактирајте нас

Нингбо Оукеруи Цоннецтор Цо., лтд.

Адреса:бр. 185, Сонгдинг Роад, Северни индустријски парк, град Ксиаолин, град Цики, Нингбо, П. Р. Кина

Телефон: 86-18658219751

Е-маил: хзв@оукеруи.цом

Веб сајт: ввв.оукеруицоннецтор.цом

Пошаљи упит